Saldırgan Köpek

elsathedog

sitemizde saldırgan bir köpek var ve özelikle de köpekle birilerini gördüğünde saldırıyor daha önce iki ısırık vakasına sebep oldu nasıl bir çözüm bulunabilir öneriniz var mı

4 CEVAP

theyusra

eğitim alması gerekiyor, sahiplendirme ilanı açabilirsiniz. eğitim alması gerektiğini de yazarsınız.

Duygukckk

köpek eğer kısır değilse ilk yapılması gereken şey kısırlaştırmak eğer kısırsa saldırma sebebini gözlemleyebilirsiniz bi derdi olabilir ya da görünmeyen yarası umarım çocuğun başına bir şey gelmez bu durumdan dolayı

blue_hpood

konu köpek değil, insanlar beden dili bilmediği için yaşanıyor. demekki saldırı içgüdüsü yüksek bir köpek. maalesef herkesin köpek beden dili öğrenmesini sağlayamazsanız fakat belki biri sahiplenebilir, özellikle köpek beden dili bilen birine sahiplendirileceğini belirtin(kral köpek ailesi)

elsathedog

Küpesi var kısır mı değil mi bilmiyorum belediyeyi aradık ancak geldiklerinde köpek olmadığı için alamadılar daha önce gözüyle ilgili bi sorun vardı ilaçla düzelttik şu an görünürde bi yarası veya sorunu da yok