Bebek Ve Kedi

Sezoss

Benim kedim normalde kendini sevdirmez biraz hırçın bir kedi
Ama 5 gündü bebeğimiz oldu sürekli kendini sevdirmek istyor sürekli sırnaşıyor hiç yapmadığı şeyleri yapyor aslında onuda alıp seviyoruz ne yapacağımı bilmiyorum kedi ve bebek bakanlardan yardım istiyorum çünkü kedimiz bizim ilk göz ağrımiz onu üzmek istemiyoruz :)

5 CEVAP

Superisi814

İkisine de ilgi gösericeksiniz ..

hannnngggg

kıskanmış olabilir ikisine de aynı ilgiyi gösterin derim bebek uyuduğunda kedinizle ilgilenebilirsiniz veya siz bebekle ilgilenirken esiniz veya herhangi bir kimse kediniz ile ilgilenebilir bebeğinizle temas etmeye çalışması daha iyi olabilir onu merak ediyor zarar vereceğini düşünmüyorum allah analı babalı büyütsün 🙏🏻😻

hannnngggg

instagram da portibon diye bir hesap var üç kedisi var hanımefendinin ve bebeği oldu büyüdü bile, alışma suresini güzel bi şekilde hikayelerinde görmüştüm çok tatlılar oradan inceleyebilirsiniz belki yardımı dokunabilir

orhdoner

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin 🙏 Arkdaşlara katılıyorum ayrı ayrı ilgi gösterin hissedip kıskandı büyük ihtimal yeni birisi eve gelmiş sonuçta o da anladı ondan dolayı hareketleri değişmiş olabilir 🥰

Sezoss

Çok teşekkür ederim hepinize 😘❣️