Kontil İlacı Dozu

tubaozturk

Dün kedimin tuvalet taptığı yerde ölü kurt gibi birşey gördük. İç dış parazit tekrar yapılması gerektiğini ve kontille de halledbileceğimizi söylediler. Kontil aldım fakat be kadar kullanmalıyım bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Kedim 3,5 aylık yanı daha küçük :)

8 CEVAP

yasement

3 gun arka arkaya 10 (galiba) gun sonra 1 gun daha toplam 4 gun.

yasement

Yavrularda yarim cc diye hatirliyorum. Eczaci soyledi mi kullanim seklini gunlerini

tubaozturk

Eczacıya sordum insanlar için dozlarını biliyorum fakat kediler için bilgim yok dedi

pongul

3 gun verilmisti bizde. dozajini bilemiyorum vet ayarlamisti.

tubaozturk

Çok teşekkürler

tubaozturk

Çok teşekkürlee

tubaozturk

Peki 1 gün mü vereceğim 2-3 gün davam etmem gerekir mi

Toscana

0,5 mm vermişti veteriner çarşamba cumartesi ve çarşamba vermişti i 3 defa kontil