Kedimin Kalçası Kırıldı

Bsrvrlacr

Arkadaşlar kedim bu sabah evde her camda sineklik olmasına rağmen 6. Kattan aşağı düştü ve kalçası kırıldı aynı zamanda iç kanama var vete götürürken box ın içine hep kan işemiş şuan gözlem için yoğun bakıma alındı. Tam olarak içimi rahatlatmıyo veteriner net konuşmuyo ne zaman iyileşir tam olarak diyorum 48 saat önemli kendi kendine iyileşcek diyo kırıkları çokmu kötü diyorum ses yok felç kalma riskinden çok korkuyorum daha önce böyle bi olay yaşayan varmı tecrübelerinizi öğrenmek istiyorum.

32 CEVAP

septikbaykus

Çok geçmiş olsun. Şu an panik durumundasın ve bu normal. Birazcık sabretmen gerekecek. İlk 48 saat kısmı için diyorum.

Sana gelip yaşayacak dese sorun çok kötü ölecek dese ayrı bir sorun. Umarım yaşar ama durum biraz ciddi. Bu iyileşmeyecek demek değil.

Sakin kal ki olumlu enerjini yolla

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Çok üzüldüm Allah kurtarsın sağ Salim inşallah 🤲

Bsrvrlacr

İyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim 🙌🏻 iç kanamayı atlattık çok şükür bu akşam yemek yemediği için serum takviyesi yapıldı bi kaç saat sonra idrarını yaptı ve asla kan yoktu 🤲🏻
Aşırı hareketlendi tırmanmaya ve kutusundan çıkmaya çalışıyo kendi kendine dönüyo 1 günde bu kadar düzeleceğine veteriner bile ihtimal vermemişti şükür ki düzeliyo 😇 ilerleyen günlerde dahada iyi olacak inş inanıyorum 🥳

Palyaco

Cok geçmiş olsun kotu bir durum

Suveyder

Geçmiş olsun Allah şifasini versin inşallah düzelir 😔🐈

Warriorsans

Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah umarım hemen iyileşir bişeyciği kalmaz

teddybal

Tellerden nasıl kurtuldu ya çok üzüldüm pençesiyle mi yırttı, acil şifalar diliyorum. İyi düşünelim iyi olsun. Dualarımız sizinle... Çok geçmiş olsun.

Muezzabalim

Yaa çok geçmiş olsun inşallah düzelir Rabbim şifa versin 🤲🏻 Bizimde heryer telli ama erkek kedim tele tırmanmaya çalışıyordu bir defa gördüm birdaha korkudan açamadık

inferi0r

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun. Bizim kedimiz de sinekliği yırtanlardan, bazıları böyle yaramaz oluyor ne yazık ki.
Kendinizi suçlu hissetmeyin nolur, önlem almışsınız ama bazı şeylerin önüne geçilmiyor. En azından düştüğü yerde bulabilmişsiniz ve tedavisini yaptırıyorsunuz.

Arkadaşımın kedisi de 5. kattan düşmüştü, 2 gün bulunamadı. Korkudan apartmanın bodrumuna saklanmış meğer. Aç kalmış susuz kalmış üşümüştü ama iyileşti. Şimdi eskisi gibi. Umarım sizin bebeğiniz de iyileşir. Veteriner gerekli şeyleri yapmıştır muhakkak. Siz de yanına arada gidebilirseniz İyi olurdu belki rahatlar sizi görünce.

Bsrvrlacr

Dediğiniz gibi kendimi suçlu hissediyorum keşke kapatsaydım camı diye. Şuan sessiz karanlık odaya koydum box ın içinde hareket etmemesi için. 3 günlük kritik dönemi atlatırsa bişeyi kalmıcak inanıyorum inşallah dayanır 🤲🏻

inferi0r

Evde olması bi yönden de iyi. Onunla konuşun, sevin sizi görmek yalnız olmadığını hissetmek iyi gelecektir.
Yemek yiyebiliyo mu?

AsumanAtilgan

Geçmiş olsun benim kedimde balkondan düşmüştü üçüncü kat arka patisi kırılmıştı ve sokum kemiğinden küçük parçalar kırılmıştı veteriner üç gün poliklinikte tuttu kıpırdatmaması İçin. Schesir’in balık içerikli yaş manalarından verdim bir ay kadar. İyileşti çok şükür.

Baliminannesii

İnşallah iyileşir çok geçmiş olsun ama sinekliklerin kediler için yeterli olmadığı kesin. Kedi filesi veya kümes teli yaptırmak lazım yoksa bir ömür vicdan azabı :(

Bsrvrlacr

Riarbiy çok geçmiş olsun en kısa zamanda sağlığına kovuşur inş çocuğunuz. Ben büyük boy koliye koydum altına battaniye hasta pedi koydum sizde öyle deneyip hareketlerini kısıtlayabilirsiniz zaten canı yanar çıkmaya çalışmaz aynı zamanda hareket etmediği için yanına sıcak su torbası koydum ki ısınsın diye malum yemekte yemiyo şoktan dolayı. Bu akşam vete götürücem antibiyotik ve ağrı kesici yapılacak aynı zamanda serum taktırıcam sadece suyla hayata tutunması imkansız çünkü

edadnmzr

Çok geçmiş olsun ya üzüldüm
Moralinizi yüksek tutun iyi düşünün iyi olsun inşallah atlatacak 🙏❤️