Önerebileceğiniz İyi Yaş Mamalar

sametozger

Kedime yaş mama vereceğim önerebileceğiniz en iyi yaş mama markaları nelerdir?

31 CEVAP

teddybal

schesir (bence çok pahalı evde daha iyisini yaparım, bunu iyice indirime girdiyse alırım), gimcat, felicia konserve, me-o konserve, reflex plus essential, vet's plus. Bu arada tavuklu kuru mama yediriyorsam yaş mamayı balıklı almayi tercih ediyorum, balıklı kuru mama yerse dana kuzu vs.

citirbebegim

schesir, gimcat, n&d ve bozita demeye geldim ben de.

AhsenAise

Evde yapacaklarınız ,en kaliteli olduğunu iddia eden mamada dahi katkı maddesi,aroma desteği, koruyucu var ,yine burada bir arkadaşımız paylaştı içinden kemik parçacıkları çıkıyor

sametozger

Evde mi hazırlayayım kendim

septikbaykus

Evde yapmazsan

schesir , animonda , nd , bozita

Bunlar iyidir.

Lavinia17

schesir,felicia,nutri feline,nd,gimcat

Ek olarak reflex essential, naturea

teddybal

Nd ve naturea da çok çok iyi. Bozitaya iyi diyorlar ama hiç denemedim içeriğini de incelemedim siz bakarsınız.

Gimlihanim

İçinden kemik parçaları çıkan nutri feline idi. İçeriği güzel aslında ama ben de tercih etmiyorum. Kızım da pek sevmiyor zaten. Ancak size schesir, animonda carny, felicia konserve mamaları, bozita, Me-o konserveleri (özellikle keçi sütlü olanlar), vitacraft ve gimcat önerebilirim. Biz de kullanıyoruz bu markaları. Kızım severek yiyor. Nd yaş mamaları da çok güzel. Benim kızım sevmiyor. Belki sizinki sever.

AhsenAise

Tavuk göğsü,tavuk ciğeri bunları çok az su ile haşlayıp , porsiyonlar halinde dondurucuya atarsanız,hem ekonomik hem sağlıklı ,hem içeriği temiz yaş mamaniz olur

sametozger

Mama olarak N&D morina balıklı kuru mama veriyorum yaş mama olarak yine N&D vermeyi düşünüyorum et oranı daha yüksekmiş diğerlerine göre doğrumu

buusracikk

Felicianın kuzu etli yaş mamasını kullandım daha önce kedilerim severek yediler. Petlebinin hediye kutusunun içinde Vets plus markanın yaş mamaları vardı somunlu, sığır etli ve kuzu etli onları da severek yediler. Felicia kaliteli bir markadır hem kuru hem yaş mama olarak deneyebilirsiniz

diablerose

kaliteli sayilabilecek mamalardan sadece gimcat denedim. evde kendim tavuk haslamisim gibi kokuyordu. yani dogal bi kokusu vardi. bnm velet yemedi. bu ne tatsiz tuzsuz, sen ye bunu dedi. royal caninin yasmamasini seviyor. paketi acinca buram buram kokusu var. ben hic yasmama almiorum artik, cunku severek de yese ucundan azcik yiyor gerisi cöpe. artik sadece wanpy odul mamasi veriorm mama disinda. onu da haftada bir veriorum. onu verirken icine maltini vitaminini de karistiriorum.

Prenseslady867

Gurmet Vet s plus exclucıon nd hills bunları kullandık

Prenseslady867

Bunlardan en çok exclucıon ve Vet s plus et içeriği yüksek olarak mantıklı gelenlerdi fakat hills i yerken daha iştahlı tüketiyor