Çip Hakkında

Arkadaşlar Çipi taktıran varmı fiyati nedir acaba

14 CEVAP

Haftaya iç dış parazit uygulaması ile birlikte taktıracağız, çip+pasaport 75 tl dedi hekimimiz

Suveyder

Ben loliye 2 aylikken cip taktirdim veterinerim 200 tl dedi biraz indirimle 150 tl ye takdirdim ama bazi veterinerler 100 tl ye takıyor sonradan farkettim 🐈

Superisi814

Ben nano cip taktirdim 200 tl ödedim.Klasikten farklli daha ince olmasi, daha ince uclu bir ignenin haliyle kullanilmasiz alerjik reaksiyon durumunun daha düşük olmasi ve daha sağlam olmasi..

Zeynepulku

Minimum 75 TL. Bazı yerler daha fazla söyleyebiliyor.

Ozge00

100 TL'ye taktırdık. Parazit aşısı yapılıyor gibi saniyesinde oldu bitti.

Lluvia

Kocaeli’de çoğu veterinerde 70₺ diğer illeri bilemiyorum ancak devlet desteği olmadan önce 200₺ miş. Uygun olunca tüm kedilerime taktırdım, çok can yakan bir işlem değil. En azından benimkiler çok sakindi. 2022’nin sonuna kadar vakti var kedilerimizin, köpekler içinde 2021’nin sonunda bitiyor.

duman_cat_world

fiyat hakkında bir bilgim yok cunku ben kedimi sahiplendigimde cipi vardı taktırmışlardı. ancak cok kolay bir islem diye biliyorum.

duman_cat_world

bizimki de nano cip.

Dkd

Ortalama 100 tl civarında diye duydum yaptıranlardan.

Mehmetneroo

Ne çipi tam olarak

fiyat farkı neden var cipler arasında dikkat edilmesi gereken bir fark varmı bende sordum bi kaç yere ama sağlıklı cevap alamadım

Renklipati

Kliniklerin ve iline göre belirledikleri fiyatları yüzünden böyle serbest piyasa gibi düşünün oysa çip aynı takma şekli de aynı kafalarına göre belirlemiş ler veterinerler.. veterinerlik odası taban bir fiyat belirliyor mesela 70 TL.. onlarda üstüne ne koyarsa kâr

zfrshn

istanbul anadolu yakasında 160 tl iken 150 tlden takdılar 3 kedime.Fiyat değişebilir sizin gibi merak edenlere açmıştım konuyu bir kısım kıt zekalı arkadaşlar konuyu sabote ettiler konu kaldırıldı.

Dkd

80-120 bandında sanırım fiyatlar