Hiç Hasta Olmayan Kedi

Ozge00

Kedisi gerçekten hiç hasta olmamış var mı? Benimki 3 yaşına girecek tekir dişi ama burnumuz afedersiniz b*ktan kurtulmuyor. Tek biz mi yaşıyoruz bunu bilmiyorum ama iyi bakmaya çok özen gösterdiğim halde hasta oluyor bir şekilde...

26 CEVAP

inferi0r

Bizde de durum aynı. Gitmediğimiz veteriner, öğrenmediğimiz hastalık kalmadı. Allah beterinden korusun. Ne gingiviti bitti ne alerjisi ne kan hastalıkları. Maddi kısmı ayrı manevi kısmı ayrı zor.
Hele ne derdi olduğunu anlatamıyor ya hepsinden ağır :( keşke hiçbir yavrumuz acı çekmese

Suveyder

Geçmiş olsun🐈

Ozge00

Aynen hasta olmasa bir şey yutuyor bir sey yapıyor illa. Bir gün patisini petege sıkıştırmış bir çığlık koptu. Kostum hemen bacağı havada sallanıyor kedim. Uğraştım baya ama çıkaramadık en son babam komple söktü üstünü yavaş yavaş çıkardık. Bir de acı çekiyor ya boynumu yüzümü elimi her yerimi tirmaladi kurtulcam diye. İkimiz birden acı çektik 🤦ya o an evde kimse olmasaydı ne olurdu diye düşünmeden edemiyorum

yalkuzak

merhaba, etrafımda çok fazla kedi sahibi tanıdığım var. yakın zamanda da 2 oğlunu kaybetmiş ve kalan kedileri tedavi sürecinde olan biri olarak şunu çok net söyleyebilirim ki, bilinçsizce eserekli kedi bakan herkesin kedisi taş gibi maşallah. kim üstüne düşüyor, gözünden sakınıyorsa sıkıntısı bitmiyor. sokakta yıllardır gördüğüm kediler var karlar, kışlar neler atlatıyorlar. biz evde gözlerinin içine bakıyoruz inanın her problemde kendimi artık daha bilinçli hissediyorum ama sonrasında hiç aklımın ucuna gelmeyecek bir sıkıntının içinde buluyorum. biraz daha bu durumun içinde cebelleşirsem kedilerin gerçekten evde iyi şartlarda beslenmemesi gerektiğini düşüneceğim.

hannnngggg

kedim hasta olmasa bile burada hasta olmuyor demem kenafir gözler değer djjdkdld allah hepimizin yavrularına canlarına saglıklı uzun ömürler versin 🙏🏻

Vejnurs

Bizde tıpkı sizin gibiyiz maalesef benim oğlum da 7 aylık erkek tekir şimdiye kadar aşıdan hastalandı yaş mamadan hastalandı sırtında sıvı toplanması oldu...daha neler neler.Bende aşırı pimpirikliyim sakınılan göze çöp batıyor maalesef.Yavrularımız hep sağlıklı mutlu huzurlu uzun ömürlü olsunlar ❤️

Canimyavrum

Asla yalniz degilsin arkadaşim kaybettigim kizim cok hastalanirdi simdiki kizimi 1.5 ay önce sahiplendim genel kontole gder gitmez hemen enfeksiyonla basladik kulak we üst solunum yolu akabinde mantar sonrasi ishal rabbim korusun çocuklarimizi 😊

duman_cat_world

Biraz da bünye ve bağışıklıktan kaynaklanıyor.

🧿Çok şükür biz hiç hasta olmadık sadece bir kere ishal ve kabız oldu o kadar veterinerlik bir durum olmadı yani🧿

Lütfen maşallah’ınızı eksik etmeyin, nazardan korkuyorum🥺

duman_cat_world

Kedim 2 yaşında bu arada, Mart ayında 3 yasında olacak kuzum, ne çabuk büyüdü oğluşum daha dün elime sığıyordu🥺💕💕

duman_cat_world

Bir de genelde tekir kedilerin bağışıklığa cins kedilere göre saha güçlü oluyor , sasirtici.

Mutlu ve huzurlu sağlıkları ömürleri olsun🤍🤍

duman_cat_world

Aynen ya bundan eminim ki kedi ebeveynleri olarak yemiyor yediriyor içmiyor içiriyoruz resmen. Son 2 yılda kendime doğru dürüst bişey aldığımı bile hatırlamıyorum🥲