Çifleşmeye Çalışması

Suveyder

Merhaba
Lolimi 1 buçuk ay önce Kısırlaştırdim ama arada gene çifleşmeye çalişiyor sizce bu normalmi ? ❤🐈❤

4 CEVAP

buusracikk

Kediler operasyondan sonra bir süre bu hareketlere devam ederler zaman zaman azalır. Ben de 10 gün önce kısırlaştırdım onda da var aynı hareketler

Suveyder

Teşekkür ederim biraz rahatladım🐈

orhdoner

Merhaba kısırlaştırıldıktan sonra gene aynı hareketleri yapabiliyorlar ama daha fazla uzun sürerse veteriner hekiminize danışın gene de derim ben 🥰

Suveyder

Çok haklisin böyle devam ederse veterinere demem lazım teşekkür ederim ❤🐈