Kedim Hangi Cins ?

ERCGDR

merhabalar petlebi ailesi kedim hangi cins acaba fikri olan varmı vereceginiz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

9 CEVAP

KedimVar

Russian blue ya da melezi

Alfam

Bana da russian blue gibi geldi çok sevimli :)

cute_catTR

bana russian bulue gibi geldi KedimVar'ın dediği gibi melez de olabilir bence veterinere götürün :)

Minnak53

yok ya bildiğin british shorthair :)

Askusum

Mavi Rus melezi olabilir

bu bildiğin russian blue

Lunasibirya

Mavi Rus kedisi

Anonymus827062

Russian blue aynısı ben de var :) ince yapılı uzun üçgen yüz yapılı dik kulaklı siyah burun yesilimsi göz , göz çevresi siyah sürmeli ve yalnızca gri renk üzerine gölge şeklinde siyaha yakın hafif belirgin şeritler geçiyor. Ses olarak hafif sese sahip fakat feci şekilde hareketli ve asla kucaktan düşmeyen bir cins ve cok meraklı. Kediniz kesinlikle russian blue. British shorteir ile alakası yok. British yuvarlak yuzlu ve kulak uçları daha yuvarlak ve geniştir.

Anonymus827062

Bir ayrıntı net görünmüyor fotoğrafta. Renk net olarak secilmiyor. Russian blue 'nun pati altlari simsiyahtir. Tüyleri maviye çalan gri tonda ve çok parlaktır.