Tavuklu Olmayan Üriner (Klinik) Mama

Zeynepulku

Hills tavuklu s/d mama kullanıyoruz. Kedimin dışkısı yumuşak ve aşırı kokuyor. Rengide Sarı. Tavuklu mama yiyince genelde böyle oluyor. Üriner sağlığı için tavuksuz klinik mama var mı bildiginiz? Hills ve proplana baktım var mı diye yoktu. Bir kaç tane daha klinik mama markası vardı ama unuttum. Buraya yazarsanız sevinirim.

8 CEVAP

Palyaco

Nd kinoa özel serisi var uriner

septikbaykus

unique yerli mama daha çok yeniler ve fiyatları virbac kadar nerdeyse. Kusura bakmasınlar

septikbaykus

Virbac ve farmina da var.

Virbac bu konuda hills ile beraber en iyisidir

Zeynepulku

Teşekkür ederim. Bende bu markayı arıyordum ama adını unuttum 😅

Renklipati

Virbac ve uniqe bizede vetetiner tavsiye etmişti özellikle virbac kisirlatirma sonrası

Zeynepulku

Aynen ya içinde de hiç bir şey yok. Niye bu kadar pahalı bu mama anlamıyorum. Diğerlerine dolar kuru vs diyoruz bu yerli bir de.

duman_cat_world

N&D Quinoa serisi özel bir seridir üriner maması da mevcut🐾 Tavuk katkısı içermiyor bıldırcınlı mı neydi

Virbac bakın derim. Klinik yorumları çok çok iyi.