Oğlumu Vete Verdim:((

Lunasibirya

Arkadaşlar oğlumu yani barınaktan sahiplendiğim erkek kedimi vete verdim nedeni çok hastaydı ve sürekli kusuyordu büyün ilaçları denedim hiçbiri fayda etmedi sürekli uyuyordu iştahı yoktu değişik sesler geliyordu acı acı bağırıyordu vicdanım el vermedi en iyi veteriner buldum hayvan hastanesi yani kocaman ona iyi bakıcaz dediler istediğim zaman ziyarete gelebilirmişim kalıcı olarak gitmedi sorununun nedenini öğrenmeye çalışıyorlarmış hatta hatırlıyormusunuz beyninde tümör çıkmıştı :((

13 CEVAP

Askusum

Hayvan acı çekiyor olabilir iyi yapmışsınız iyi olunca alcak mısınız

Alfam

Çok üzüldüm umarım çabuk iyileşir :(

Alfam

En doğru karar olmuş acı çekmesindense tadavi olmasi daha iyi tabiki..

Lunasibirya

Kanser miş

Lunasibirya

:(((

Toscana

Geçmiş olsun Allah şifa versin inşAllah iyileşir yavrunuz :(

Sirinkedisever

Çok geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşir :((

Cotontzu_Siri

İnşallah iyileşir :'(

KedimVar

Umarım yakın zamanda sağlığına kavuşur. :'((

SelinTuksal

İnşallah sağlığına kavuşur. Çok üzüldüm. Veterinerler ne kadar sürede iyileşebileceğini söyledi mi?

Askusum

Herkesin dediği gibi inşallah iyileşi:((((

Lunasibirya

Çooook sağolun canım kardeşlerim inşallah inşallah

Lunasibirya

Vefat etti kuzum iyice kötüleşmiş sonrada Melek olmuş kuzum