Sokakta Baktığınız Canlar Aylik Kaç Kilo Mama Yiyor

Lavinia17

ve kaç kediye bakıyorsunuz💜

9 CEVAP

Palyaco

Sokaktaki canlar için 8 kg brit premium veriyorum her ay

orhdoner

Merhaba 20 ye yakın kedimiz var ayda 40 kg mama alıyoruz yaş mama hariç bonachibo alıyorum yıllardır kullanıyorum memnunum ☺️

AhsenAise

17 kedi ortalama 5 kilo mama ( kilo, refleks, enjoy, trendline) ek olarak marketlerden tavuk ciğeri,evde hazırladığım tavuk ,kemik suyuna ekmek ,ayrıca iki hanım da haftada bir kaç kez gelip mama veriyor bizim çocuklara

Warriorsans

Kediler ve köpekler için aynı mamayı alıyorum şuan mystic kullanıyorum önceden enjoy almıştım Micho aldığım oldu dr sacchai aldığım oldu. Babam dışında bir gelirimiz yok ve o da asgari ücretle çalıştığı aynı zamanda öğrenci olduğum için paramı biriktirdikçe alıyorum ama her ay 15 kg kuru mama bir çok yaş mama ve evde babamın iş yerinden getirdikleri tavuk artıkları vs (artık diye kızmayın sokaktaki canların karnını doyurmaya ihtiyacı var ve haşlanmış az etli tavuk da olsa biraz deri de olsa kemik suyu da olsa baya bişey çıkıyor) evde (ben vegan olduğum için ve genelde eve et alınmadığı için) et türevleri çok pişmez ama piştiği zaman mutlaka sokak hayvanlarına da mama yapıyorum. ayrıca kuşlar için de buğday alıp pencerenin önüne koyuyoruz dedemin vasiyetiydi kuşları aç bırakmayın demişti 🧚‍♀️ Genelde su orucu falan tutuyorum (sağlığım için) 5 gün yemek yemiyorum 15 kilo mama alıyorum sen yemedin onlar yesin diye öfksjdn

Aksuseb

Sokağımda 5 köpek , evde 1 köpek , dışarda 3 kedi evde 2 kedi toplam 11 cana bakıyorum , dışardakilere mystick ve econature yavru karışık kullanıyorum , yaş mama ve arada makarna ilikli kemikle haşlıyorum , sanırım aylık 90 kilo dışardakilere , kedilere 6- 7 kilo mama alıyorum.

simbakedi

15kg mama bitiyor ama baska biri de yrdim ediyor mama icin. yani 2 kisi toplam 30kilo falan veriyoruz yetmiyor bile denebilir. yetistikce yas mamayla karistiriyoruz. 20den fazla kedi var

Renklipati

Bahçemde yanlız baktığım 5 kedim, beslenme parkı var ordada 15 e yakın var bazan artıyor sayı beslenme yerinde benle bareber 2,3 kişi de besliyor böylelikle aç kalmıyor lar, bahçemde olanlara ayda 15 kilo kadar gidiyor tabiki yaş mama ciğer tavuk göğsü takviyesi hariç..felicia veriyorum bahçedeki kere ufak onlar, beslenme yerinde enjoy micho veriyorum..evdede var zaten kedim.. keşke mama fiyatları makul olsaydı da hepsine çok kaliteli alabilseydik

AhsenAise

Kilo*milo mama

Anonymus297519

2 sabit kedim var bahçede bir de mama bulamayıp gelen yavru yada büyük kediler oluyor aylık 6 kilo gidiyor mama bulup gelmeyen olursa ben ne olur ne olmaz 10 kg alıyorum bazen erken bitiyor bazen bir daha ki aya mama artıyor🐾