Japon Balığım Ters Yüzüyor

Zegodogo

Arkadaşlar dün bir japon balığı sahiplendim sabahtan beri ters yüzüyor sizce neyi var yem verdiğimizde yüzeye çıkamadan geri batıyor akvaryumda bakıyorum ve akvaryumda havalandırma var.

7 CEVAP

Zegodogo

Arkadaşlar tüm cevaplarınız için teşekkür ederim balığım iyileşti şuan gayet sağlıklı hiçbir zaman umut yitirmemek lazım

Palyaco

Ters yüzmesi pek iyi değildir tatlı olmak üzere tuzlu su akvaryum tecrübem 15 yil

Palyaco

Uzulmenizi istemem

AhsenAise

Normal değil ,uzulmenizi istemem ama ters yüzmesi durumunun pek iç açıcı olmadığına işaret eder

AhsenAise

Üzgünüm

putmeinatrance

Kabız olmuş olabilir kabız olan balıklarda bu durum gözlenebiliyor hava kesesi şişmiş olabilir suda ki oksijen azlığından dolayı su yüzeyinden hava almaya çalışır gibi dolaşan balıkların bazen hava keseleri çok şişip bu şekilde ters dönebiliyorlar her iki koşulda da yem vermeyin sadece verilecek ise ıspanak ya da pazı yaprağını haşlayın ve onu verin eğer yerse ilk durum için çok iyi gelecektir

Zegodogo

Anladım teşekkür ederim sizce kurtarmanın bir yolu var mı