Kedimin Tam Cinsini Bilen Var Mı?

Tam cinsini öğrenmek istiyorum sadece konu hakkında bilgili olanlar yardımcı olabilir mi??

14 CEVAP

simbakedi

favori kedilerimden bu ya. cinsi belli degil ama tavri cok net, nefret ediyor her seyden

Anonymus297519

Allahım ya ne kadar şirin turunç bebeği ❤️🐾❤️Cinslerden anlamıyorum malesef, Allah yavrunuza sağlık sıhat versin maşallah.🙏🏻

Warriorsans

Herkes bir sürü cins ismi saymış asla cins kediden anlamam ama bu bizim sokaktaki kedinin resmen aynısı ikisi de aşırı mutlu bakıyor maşallah 😻😂

teddybal

@diablerose chinchilla'ya netten baktım da ona da benziyormuş gerçekten, uzun tüylü sanıyordum onları, kısa tüylüsü olabilir bu tombik. Ama her şey olabilir bence hepsini birbirine benzetiyorum :')

Palyaco

Cinsini bilmiyorum ama çok tatlıymış masallah

diablerose

chinchilla

Lils

Exotic shorthair tricolor

Exotic Shorthair gibi

Muezzabalim

Egzotik shorthair ve british kırması olabilir veya İran persian ve Britishshorthair kırması olabilir anne babası safkan büyük ihtimalle

teddybal

Exotic Shorthair ve Scottish Straight eşleşmesinden doğmuş gibi.. Garfield gibi mutlu bir suratı var:))

AhsenAise

Şu hayatta hiç anlamadığım konulardan biri de kedi cinsleri ,tekir sarman birde siyam i biliyorum )) cinsi nedir bilmiyorum ama aşırı asabi bakışlı çok tatlı bişey bu

MonikaveTori

Sanırsam british shorthair. Exotic shorthair olabilmesi için burnunun daha basık olması gerekiyor diye biliyorum.

orhdoner

Ben anlamıyorum pek ama çok tatlıymış ☺️Allah uzun sağlıklı ömürler versin inşallah 🙏

Gimlihanim

Exotic shorthair gibi geldi bana