İşyerindeki Yeni Üyem

Arkadaşlar merhaba.
Bugün işletme sahasına kedi gelmiş, bana haber verdiler ve büyük iş makinaları olduğu için ofise getirip bakmak istedim.
Fotoğrafı alta koyucam, cins kedilere benzemiyor mu:))
Ama aşırııı aşırııı asi bir kedi ki yakalarken resmen kollarım jilet atmış 15’lik gençlere döndü:)) Sankinleşmesi için ve ortama alışması için ne yapabilirim?
Bu hırçınlığı hep kalır mı?
Hiç sevdirmiyor, dokundurtmuyor bile

7 CEVAP

Royal caninin yavru kedi mamasını aldım mama su kabı aldım ve ilk mamasını verdim ellerimle :)) Mamayı koyarken ayaklarıma sürtündü ama daha sonra asiliğe devam etti :(
Umarım alışır, hemen alışsın istiyorum çünkü kış geliyo tedirgin olursa kaçar gider soğukta barınamaz dışarıda tek derdim onu oraya alıştırmak..
Dediğiniz gibi yarında oyuncak alıcam süreci daha kolay atlatması için..
Çok teşekkür ederim hepinize♥️♥️

Muezzabalim

Mama verip siz onu sevdikçe o da sevginize kayıtsız kalmaz merak etmeyin bir haftaya kadar da alışır size .mavi Rus british kırmasına benziyor gerçekten güzel bir kedi 🐱 Duyarlı davranışınız için de Allah sizden razı olsun ❤️🤲🏻

Anonymus297519

Kızımın aynısı☺️, veterinerimiz bile cins sanmıştı ama bal yanaklı tekir kızım ❤️🐈‍⬛ Mama verdikçe alışacaktır.

diablerose

mamasini siz verdikce sevdirir. oyle oyle alisir size

Dkd

Zaman tanıyın seveceği yiyecekleri elinizden yedirin mamasını siz önüne koyun ortama birkaç oyuncak getirin. Bir süre sonra alışır diye düşünüyorum.

Muezzabalim

Benden size bir oyuncak tavsiyesi olta kedi oltası her kedi buna bayılır 😻🐾

orhdoner

Allah razı olsun sizden 🥰🙏 Wanpy ödül mamasına bayılıyorlar yemeyeni hiç görmedim bu zamana kadar yavaş yavaş siz verdikçe alışacaktır zaten çok da tatlı maşallah Allah uzun sağlıklı ömürler versin 🙏