Köpeğe Bebek Vitamin Şurubu Vermek

Senaaaaaaaa

Veterinere gittiğim de Köpek vitamini var mı Siz de dedim yok dedi Önerebileceğiniz var mı dediğim de Bebek vitamin şurubu verebilirsin dedi Sizce versem herhangi bir zararı Olur mu ?

10 CEVAP

Senaaaaaaaa

@Alfam evet bende öyle düşünüyorum
@Cotontzu_Siri gimdog snack paste gördüm içeriği de güzel Ondan alıyım en azından emin olurum :)

Senaaaaaaaa

Hemen sipariş ettim hepsiburdadan 35 TL den 5 TL inmiş :)

Senaaaaaaaa

Link yollayayım mı Bugün son

Senaaaaaaaa

http://www.***********.com/gimdog-snack-paste-multivitamin-odul-macunu-50-gr-p-PTSAD4002064501369

Cotontzu_Siri

Çok teşekkür ederim :)

Alfam

Bende kedime bebek vitamin şurubu veriyorum veteriner önerisiyle biisy olacağını sanmıyorum

Cotontzu_Siri

Bir şey olmaz. Ama bence gimdog snack paste, beaphar junior cal veya barfers naturals superfood alın.

Cotontzu_Siri

Beaphar junior paste de olur cal yerine.

Cotontzu_Siri

:o ben de alayım bari :))

Senaaaaaaaa

Ben teşekkür ederim :)