Kedim Kısırlaştırıldığı Halde Çiftleşmek İstiyor.

Şuan 1 yaşında olan kedimi 5 ay önce kısırlaştırdım,iyileştiği anda eski davranışlarını tekrar etmeye başladı peluş olan şeyleri gördüğunde çiftlesmeye çalışıyor ve son zamanda bu iyice arttı kedimi ne zaman sevsem yatağına gidip böyle yapıyor acaba kısırlaştırma işlemi başarılı olmamış olabilirmi?

2 CEVAP

beyzathemoc1

eğer koku/sıvı bırakma durumu varsa kısırlaştırmayla alakalı bi durum vardır ama yoksa huy olarak kalmış karaktere oturmuştur istiyosanız ultrasonla baktırın

Teşekkürler evet sıvı bırakıyor veterinerimle konuşacağım.