Kedim Disiyle Elimi Cizdi

nazadiyaman

merhaba kedimin herhangi bir asisi yok, kronik calicivirus oldugu icin tetikler diye asi yapilamiyor. bugun elimin ustunu disleriyle hafifce cizdi, (kizariklik olusturup hafif kabartacak kadar) uc aydir bizimke hicbir kuduz belirtisi yok. ama icim rahat etmiyor endiselenmeli miyim yoksa bosuna mi panikliyorum acaba

4 CEVAP

edadnmzr

Bir şey olmaz daha çok çizecek :) Kediden insana bir kuduz olayı geçer ama yok diyorsunuz
Bu arada calicivirüs olsa da aşı yaptırılır ben ilk defa duydum bunu sizden. Başka veterinere gidin karma aşısını falan yaptırın önemli bunlar

orhdoner

Merhaba birşey olmaz merak etmeyin benim kedim de 1 yıldır ciğerlerinden hastaydı biz gene aşı yaptırdık ne olur ne olmaz diye ☺️

Lils

Kuduz olan kedi 2 hafta içinde ölür zaten. Ben de sahiplendikten 1 ay sonra aşılarını yaptırmaya başladım. O sırada hiçbir şey olmadı.

Bu kadar panik olmayın. Hiçbir şey olmaz