Yavru Kedilere Mama Dışında Ne Verilebilir?

Sirinkedisever

Sabah bulduğum kediye ne verebilirim? (Mama dışında) (Sabah buldum diyorum ama beni görünce miyavlamaya başlıyo. ;D Çok uysal ve cesur :D)

13 CEVAP

Alfam

Yumurta haşlayio verilebilir ton balığı olabilir tabi çok küçük değilse

Cotontzu_Siri

Yumurta, patates, tatlı patates, havuç, et/balık, sulandırılmış laktozsuz süt, yoğurt, peynir, yulaf, keten tohumu, fasulye, bezelye, marul... Yumurta, patates, tatlı patates, et, fasulye ve bezelye pişmiş olmalı. Yağ, tuz, baharat olmamalı.

Askusum

Haşlanmış tavuk ve peynir verilebilir

TarcinBey

Patates püresi veya ekmek içi(ekmek içi ne kadar saglikli bilmiyorum ama benimki tok olsa bile yiyor)

Ezgimbakr

Yogurt ve ekmek bölüp karıştırıp verebilirsin hem onlar için çok sağlıklı hemde bayilarak yiyorlar

haşlanmış yumurta, yağda yumurta, tavuk,yoğurt , peynir , hatta ekmek içi :D

Sirinkedisever

Çok sağol :))

Sirinkedisever

Peki kurabiye verilebilir mi?

Sirinkedisever

Teşekkürler :))

Sirinkedisever

Herkese teşekkürler :))

Sirinkedisever

Şeyy bunun için ayrı bir soru açarsanız daha iyi olur çünkü sizin burda soru sorduğunuzu kimse bilmiyor cevap verdiginizi sanarlar.

Sirinkedisever

Super fikir cok sağolun :))

semih85

merhaba coco yu 45 günlükken sahiplendim ama beslenmesi konusunda çok kararsızım kaliteli bi kuru mama veriyorum vitamin tableti malt macunu ve yoğurt veriyorum. Veteriner iki adet vitamin şurubu vermişti hergün içir dedi fakat düzenli veremiyorum çünkü hırçınlaşıyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim eksik beslensin istemiyorum başka neler verebilirim?