Kedi Tuvalet Yeri Değişikliğine Nasıl Alıştırılır?

Zeytinlicorek

Kedimin tuvalet kabının yerini değiştirmek istiyorum sizce alışır mı? Eski yerine tuvaletini yapar mı? Alıştırmak için neler yapabilirim?

8 CEVAP

Askusum

Gide Gide alışır veya kuma ayaklarını sürterseniz tuvaletini yapabilir

Cotontzu_Siri

Yeni yerini gösterin yeter

Askusum

Bende kedilerinin tuvalet yerini değiştiriyorum ama alışmamazlık gibi sorun yaşamadım

SelinTuksal

Ben çok fazla deştirdim 1 kere bile sorun olmadı

KedimVar

Sorun yaşamazsınız. Kumun yerini gösterin yeter.

Yampirik

ben de çok değiştirdim bişey olmaz sadece yeni yerinde kuma patilerini kazdırın yeter öğrenir :)

Alfam

Kediler içgüdüsel olarak zaten yeni yerine çabuk alışır bir kez göstermeniz yeterli olacaktır

Zeytinlicorek

Teşekkürler. :)