Kedi Kilosu

Seymamila

6 aylık kedi kaç kilo olmalı ideal kilosu ne kadar olmalı bilen varsa söyleye bilir mi

12 CEVAP

Suveyder

Lolim 6 aylık ve 3 buçuk kilo civarında ❤🐈

Zeynepulku

Benim kedim 6 aylikken 2,700'du. Her kedi in vücut şekli farklı bu yüzden bu yaşta su kadar olmalı diye bir şey yok. Zayıf olup olmadığını bakarak anlamak gerekli

Palyaco

Kediden kediye değişir ırkına göre

Seymamila

İzin verirseniz Loliyi ısırmak istiyorum 😋😋

Renklipati

Benim kızım Lunada 6.ayında tam 3,5 kiloydu kısırlaştırma operasyonu olmuştu ordan tam aklımda kilosu

edadnmzr

Benimki de 3,5 civarındaydı

ratt_01

Bizim kız 5 aylık ve 2.6 kg. Bir ay sonra kısırlaştıracağız ve 3 kg. hedefimiz

hannnngggg

hey masallah ne besili kedyleriniz varmıs 😻 benimki 7 aylıkken 2.700 dü

Warriorsans

Her kedinin vücudu yağ kas oranı farklı oluyor siz kedinize baktığınızda zaten kilolu mu zayıf mı anlayabilirsiniz. Fit bir görüntüsü olmalı hafifçe bel oyuntusu olmalı göbeği sarkmamalı dokunduğunuzda kemiklerini hafifçe hissetmelisiniz yağ yağ gelmemeli

Jarvis12

Benim kedim 8,5 aylık ve 5,6 kg. Ama inanılmaz uzun bir kedi, görenler şok oluyor, asla kilolu durmuyor fit ve kaslı duruyor :) Ankara + tekir kırması olduğu için sanırım. Doktorumuz biraz kontrollü gidin yaşına göre kilosu fazla, kısırlaştırmadan sonra hızlı kilo alır, dediği için biraz kuru mama ölçümüzü düşürdük ve yaş mamayı azalttık.

Seymamila

Benim 6 aylık şuan 2,670 dün baktım

Ramses bugün tam 5 aylık oldu ve 3.250 gr.