Lütfen Acil Yardım Edin! Tuvalet Sorunu

XxBulut

Kedim tuvaletini yapmıyor sanırım.5 aylık oldu.kardeşim yaptığını söylüyor ama tüm gün evde olmama rağmen 2 gündür görmüyorum?Yapması için ne yapabilirim? kutusu benim odamda ve kuzenin kum kutusunun yanında biraz zaman geçirdi.Yabancı koku sinmiş olabilir mi?

12 CEVAP

XxBulut

evt ikisini de yapmıyor ve kendim yaptırtmayı denedim idrar yaptı ve idrarı çok koyu renkti çok fazla tutuyor

Minnak53

Topaklanan kum kullanıyormuşsunuz takibi daha kolay küreği ile bi şimdi temizleme eleme işlemi yapın kum tertermiz olsun bakalım sabah kontol edin topaklanma varsa yapıyordur siz görmüyorsunuzdur .. ama 2 gündür dışkı yapmaması normal değil kabızlığı var azıcık zeytinyağı içirin dışkı yapmadıysa 2 gündür.. birde kardeşim yaptığını söylüyor demişsiniz ne yapmış dışkı yapmış mı yada sizden başkası temizliyor olabilir mi

Cotontzu_Siri

Su tüketimi çok mu düşük?

Alfam

Yapıyordur mutlaka ama siz görmüyorsunuzdur halsizlik iştahsizlik var mı

XxBulut

evet halsizlik var tüm gün uyuyor ama iştahsızlık yok

Minnak53

Tuvaletini derken dışkımı yapmıyor ?

betulaltundal

Kumu tertemiz mi?

XxBulut

evett kumu temiz 3 gün falan önce yapıyordu

betulaltundal

Kumunuzu değiştirmelisiniz belki de. Topaklanan kum mu kullanıyorsunuz?

XxBulut

evet topaklanan kum kullanıyoruz ama kedime uzun süredir bakıyorum ve kumunun markasını da yeni değiştirmedim az yarım saat önce mamasını yedi yapmadan uyudu

dollfacepersian

İdrar yollarında bir problem olur,bence veterinere sormanızda fayda var.
Mama olarak ne kullanıyorsunuz acaba?

XxBulut

royal canin kitten