Kedimin Ağlar Gibi Ses Çıkarması

rickgrimess

arkadaşlar merhaba benim 2 yaşında erkek kedim var gün içinde ama özellikle geceleri ağlıyormuş,acı çekiyormuş gibi sesler çıkarıyor ve bayağı yüksek sesle yapıyor bunu bana uyku felan uyutmuyor yani.bunun nedeni ne olabilir ? ve bunu nasıl çözebilirim? acaba kızgınlık belirtisi felan mı zaten yakın zamanda kısırlaştırcam.bu konuda tecrübe sahibi arkadaşlar cevap verirlerse çok sevinirim

5 CEVAP

komurlolis

Evet büyük ihtimalle kızgınlıkta olduğu için yapıyordur

edadnmzr

Evet kızgınlıkta olduğu için kesinlikle ve 2 yaşındaymış biraz geç kalınmış keşke 8 aylıkken falan yaptırsaydınız

Kızgınlıktan. 2 yaş geç bile olmuş.

Dkd

Muhtemelen kızgınlık belirtisidir. Geciktirmeden kısırlaştırmalısınız.

Azemm

İki yaşında ve bu hareketler doğrultusunda kızgınlıkta olduğu kanısına vardım. Bu durum genelde 6-7 gün sürer. Sonrasında kısırlaştırma operasyonu yapılabilir.