Yolculuk

TarcinBey

Yarin İstanbuld mersine gidebiliriz. Araç kiralayabilirsek tarcinin rahatligi için vitoyla gidicez ama kiralayamazsak otobüsle gidicez. Yanimiza almaya izin veren firma biliyor musunuz veya kafes yerine cantaya koysam kucagimda rahat durur mu

6 CEVAP

Yampirik

@tarcınbey gelişmelerden haberdar eder misiniz? Ben de başka şehire taşınıcam ama otobüs firmaları bagaj harici kabul edilmiyor diye duydum. Eğer ki bagaj harici koltuk ücreti karşılığında yanınızda durabilmesine izin veren firma varsa yazar mısnız

sezind

Yanına alınmasına izin veren firma bilmiyorum ve daha bugün köpeğini bagajda getiren birinin köpeğinin öldüğünü duydum. Habere buradan bakabilirsiniz BAGAJDA GİDEN KÖPEK ÖLÜ BULUNDU Tek tek tüm firmaları arayıp sorun bagajda değil de koltukta gitmesine izin veriliyor mu diye net bir bilgi edinin ve ne olursa olsun asla bagajda götürmeyin.

akitalove

Onun icin koltuk parasi verilsede gine de bagaja koyuyolar bana da demislerdi bagajda havalandirma var diye megersem yalanmis demek bidaha asla guvenmicem hic bi firmaya hemde

TarcinBey

tüm firmaları arayip yanimiza alabiliyorsak sizden alicam bileti dicem bulamazsam da yalvaricam artik

ahmetcan5

Otobüs içinde uzun yolculuklarda hayvanlar havasızlıktan ve aşırı sarsılmadan ölebiliyorlar o yüzden mümkünse özel araçla götürüp hayvancağızı sarsılmaması için yanınızda tutarak yolculuk ediniz..

Ezgimbakr

Daha geçen gün metro turizm kediyi motorun oraya koymuş ve kalbi durmuştu neyseki iyileşti yazık hayvanlara