Kedim Kum Döküyor Veteriner Hekimimizin Yetersiz Olduğunu Düşünüyorum Lütfen Yardımcı Olun

Nurkaracaa

Merhabalar kedim kum döküyor BÖBREKLERİNDEN rontgen çekilmeden hemen ilaca iğneye başladı ve 250 tl lik mama önerdi şuan onu alabilecek bütçem yok maalesef lütfen bi öneride bulunur musunuz ?? Çok zor durumdayım ve kedim kum döktüğü İÇİN acı çekiyor.. Önerdiği mama idrar yolları için VİBRAC maması .. tavsiyede bulunmasanız bile İSTANBUL / ATAŞEHİR civarında gerçekten veteriner dediğiniz biri varsa lütfen numarasını gönderin lütfen …

2 CEVAP

Lils

Veteriner mamaları o fiyat civarında oluyor normal. Birkaç büyük paketler daha uyguna geliyor. Böbrek için olan paketin büyüğü varsa alabilirsiniz. Bu tarz sorunlarda veteriner mama kullanılması şart.

anti_duayen

Virbac mamanın diyet için olanını ben de kullanıyorum..Biraz pahalı ama etkili bir mama.. Yalnız bildiğim kadarıyla normal mamasının haricindekilerde sadece 1,5 ve 3 kg olan paketler var..

İstanbul'da yaşamadığım için veteriner önerisinde bulunamıyorum..