Isırma Sorunu

ZlyhaPamk

Merhabalar. Kedimin büyüdükçe ısırma sorunu artıyor galiba şuan 5 aylık küçükken bu kadar değildi :( yatarken ondan kaçmak zorunda kalıyorum çünkü yattığımı gördüğünde gelip burnumu ısırıyor kanatmadan da bırakmıyor saolsun kızmak istemiyorum kıyamıyorum bu sorunu nasıl çözmem gerekecek ?

7 CEVAP

Toscana

Benim kızda ısırıyor kolanya surun kendinize gece kokusunu sevmiyorlar ben ısıdımı ilgilenmiyorum biraz ara veriyor ısırmaya

dilamutlu

Çok sert olmamadığı sürece kızın ona her ısırmasında ısırmadığı zamanlarda ödül maması verin. Isırdığı zamanlarda kedinize hiç pas vermeyin. Anlayacaktır :)

ZlyhaPamk

Deneyecegim ödül mamasını ve kolonyayi cevaplarınız için teşekkür ederim

KedimVar

Kolonya da işe yarar ama sorun sizde. Kıyamayıp kızamadığınız için yapmaya devam eder. Kızmanız lazım, parmağınızla burnuna hafifçe vurabilirsiniz, yüzüne su sıkabilirsiniz. Bırakınca da ilgilenmeyin yanından ayrılın.

Senaaaaaaaa

Yüzüne üfleyin kediler Yüzüne hava gelmesini sevmez Yaptığının yanlış olduğunu anlar

ZlyhaPamk

Hepsini tekrardan denicem umarım alışır ama benim oğlan aglamadigim sürece çok şımarık inşallah dedikleriniz ise yarar :)

ZlyhaPamk

Evet aslında dediginiz doğru köpegim gogo vefat edince pamuğun üzerine çok düşüp simarttim birşey olacak korkusu ile