Adanada Açık Mama Satan Güvenilir Bi Yer Var Mı?

Hilal001

Mama fiyatalari malum, ben sürekli rotasyon yaparak kullaniyorum bu fiyata alip da yemezse diye bi süphem var o yuzden bu ay açık alayim diyorum proplan almayi düsünüyorum bildiginiz guvenilir bi petshop var mi?

8 CEVAP

duman_cat_world

Pro plan sahtesi bulunan bi mama açık mama almanızı önermem. Fiyatı için kedinize ne idüğü belirsiz bir şey yedirmeniz doğru değil sonuçta. Skt geçmiş olabilir, mama bayat olabilir, sahte mama olabilir. Olabilir de olabilir...

Renklipati

Açık mama bildiğiniz tanıdığınız güvenl yer olmadıkça almayın okadar sahte satan varki..
Yorum yazdım üste çıksın Adana'da bilen arkadaşlar görsün

Hilal001

Geçen sene kedimi ilk sahiplendigimde bir yerden aliyordum, petshop sahibi gözümün önünde 15 kg lik mamayi acıp koyuyordu ama galiba orasi açık satmayi birakti o yuzden soruyorum yoksa sahte şüphesi uyandircak sekilde önceden hazirlanmis zaten almam @duman_cat_world

diablerose

zoo com tr guvenilir bence ama buyuk paket alsaniz daha uyguna gelio kilosu

AhsenAise

Maalesef "açık" mama söz konusu olduğunda güvenilir olması pek düşünülemez ki bunu bana sürekli alışveriş yaptığım petshop söyledi, Kenan Evren bulvarinda lotus var oraya bir bakın, hayalpark da da şubeleri var ,diğerlerine nispeten bana güven verdi bende sokaktaki kediler için oradan mecbur kaldığım da açık mama alıyorum

sametozger

Açık mama alınmaz parayı geç hayvanın canı söz konusu burda

sametozger

Bu gün bi yorumda sahte karma aşı olduğunu öğrendim mama konusunu sen düşün

sametozger

Allah korusun hasta eder veterinere Servet ödersin