Kedi Göz Çapalları

MunevverOzturk

Normalde olmazdı son zamanlar olmaya başladı ne yapabirim bunun için önerileriniz var mı ?

11 CEVAP

komurlolis

Çapak oluşunca ben elimde sprey varsa onunla temizliyorum yoksa çay ile temizliyorum

Ben dr.Animal kullaniyorum hemde sadece goz degil kulagi icinde cok iyi oluyor pamuga sıkıp temizliyorum veterinerimiz poposunada arada sıkmamı önerdi hatta

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle çay pansumanı hergün yapınca düzeliyor başka herhangi bir sebebi yoksa gözünde çapak olmasının viral hastalık da yapıyor gözlerde bazen Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏

Renklipati

Dr animal ile siliyorum bende bazan oluyor bizimde ben kuma bağlıyorum bazan çok eşeliyor içine girince tozdan oluyor sanırım

BusraLuti

dr animal veya çay ile temizliyorum. Bazen de elimde alıyorum.

Anonymus297519

Çay pansumanı yapıyorum ama çok çapak geliyorsa veterinerinize gösterin

edadnmzr

Benimkinin de bazen göz pınarında oluyor uyuduktan sonra falan elimle alıyorum çayla da siliniyormuş onu da deneyeceğim

buketguven

İllaki oluyor. Benim kızımda da uyuyup uyanınca hep oluyor.

edadnmzr

Aresinannesi1
Ben de dr.animal alacağım siz internetten mi aldınız ? İnternetten almak istiyorum ama güvenemedim pek her şeyin sahtesi yapılıyor

septikbaykus

Çapak mı sorun ? Fotoğraf yüklenseydi keşke bi.

MunevverOzturk

Hepinize teşekkür ederim ayri ayrı evet çapak ama bir gözünde oluyor digerinde olmuyor