Koku Bırakma Sorunu?

cerenhaylaz

15 aylık oğlumu yaklaşık 5 ay önce kısırlaştırdık koku bırakma gibi bir huyu yoktu bu zamana kadar ama günlerdir hep aynı yere koku bırakıyor ve aşırı ıslatıyor. Bu ne zaman geçer? Ve kısır bir kedinin hiç yapmayip şuan yapması ne kadar normal? Bu konuda deneyimi olanlar varsa paylaşabilir mi?

3 CEVAP

simbakedi

kısır bir kedinin koku bırakacağını sanmıyorum. ya bir hastalığı vardır ya da bir şeyden hoşlanmamıştır tepki gösteriyordur. bence bunları göz önünde bulundurun önce

Latte38

koku bırakma başka bir sebepten olabilir. Veterinere danışmanızı öneririm.

cerenhaylaz

veterinerime sordum ancak bir süre devam edebilir dedi. ama 5 ay oldu ve 5 aydır hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. yani kumu falan da temiz başka bir şey gelmiyor aklıma. sinir bozucu bir hal aldı artık