Hardal Ve Uzun Yol

Ealbs

Arkadaşlar hardalla beraber samsuna gideceğim arabayı ben kullanıyorum yani sürekli ilgilenemem serbest mi bırakmalıyım arabada yoksa kafesinde mi durmalı bu ilk sorum orda teyze hala dayı derken 2-3 gün 2-3gün olarak orda burda kalıcam hepsinde hardalı yanımda götürmeyi düşünüyorum bi yere bırakmak istemiyorum orda bu ikinci sorum son olarakta yola çıkmadan kaç saat önce mamayı kesmeliyim ve su vermemde sakınca var mı malum sıcaklar

3 CEVAP

KedimVar

Arabanın içinde gezmesin dikkatinizi dağıtabilir ama kafeste de durmasın. Tasmayla koltuğa bağlayın hem rahat eder hem de sizin dikkatinizi dağıtmaz diye düşünüyorum. 1 saat önce mama vermeyi kesebilirsiniz. Su konusunda bence verin susuz olmaz çünkü.

Ealbs

Bel tasması var ama hiç sevmiyor daha önce gittim 3 saat yol falan serbestti dikkatim dağılmadı ama şimdi uzun yol diye tereddüt ettim teşekkür ederim cevabınız için :)

Askusum

Serbest durabilir ama kafese koyduğumuzda midesi bulanıyor kurabilir çünkü uzun yol mamayı bir saat kesebilirsiniz ama yanında bir su kabı olması lazım