Lütfen Yardım Edin

Kedim kızgınlık dönemine girdi 1 yaşında dişi bir kedi dışarı salmak istemiyorum korkuyorum kendini koruyamıycak diye ama balkondan acı acı bagriyo ve üzülüyorum lütfen bilen varsa cevap versin napıcam bilmiyorum ):

12 CEVAP

KedimVar

Kediniz tekir olduğu için yavruları sahiplendirmede zorlanabilirsiniz. Bir de maddi olarak zor olabilir. Biz 3 bekliyorduk 7 oldu mesela. Ayrıca doğan her yavru başka bir yavrunun sokakta kalmasına, sahiplenilmemesine sebep olacak.

sezind

Kedinizin yanına birilerini istiyorsunuz iyi güzel ama doğurduktan bi müddet sonra kendi yavrularını da istemeyecek ki. Ayrıca minimum 4 yavru doğuracak onlara bakabilecek maddi ve manevi gücünüz var mı? İleride olabilecek şeyleri de düşünerek adım atmak lazım.

sezind

İyi bir veteriner bulup kısırlaştırarak hem siz hem de kediniz rahat edeceksiniz.

yasement

Ciftlestirebilirsiniz aslinda 1 yasindaysa ama salmayin aynen damat getirin eve

Askusum

Kısırlaştırmaya gerek yok siz ztn yanında. Kedi istiyorsunuz.Ama salarsanız kendini güvende hissetmeye başka yere yavrularını alıp gider

Yampirik

çiftleştirmek yerine yanına bir arkadaş daha mı güzel ollur sanki?

SelinTuksal

1 yaşındaki kızlarım çok atarlı, çok nazlı. yanlarına yaklaştırmıyorlar birbirlerini. yani arkadaş işi sıkıntılı

Ezgimbakr

Ciftlestirme siteleri var oradan eş bulabilirsiniz

Teşekkür ederim ama 1 kere dogurduktan sonra kisirlastirmak istiyorum çünkü yanında yavrulari kalsin istiyorum ben okula gittiğimde evde yalnız kalmasını istemiyorum yanına arkadaş olurlar diye.

Alfam

En doğrusu kısırlaştırmak kızgınlığı geçince durmafan veterinere gidin ki kısırlaştırılsın o yavrulara yuva bulmak zorluktur ayrica anne kedinin de ömrünü kısaltirsiniz

Sezind evet zaten bunu göze alarak sormuştum ve zaten şu anda çok güvenerek verebilecegim insanlar var yavru kedileri. Cevapları için herkese teşekkür ediyorum

Sürekli sevin onu .. yalnız kalmasın hissetmesin en azından arkadaşınız kedisiyle beraber bir kaç gün geçirir yeter ona diye düşünüyorum