Yasal Olarak Evde Üç Hayvandan Fazla Olması Yasak Diye Biliyorum.

Gitaradam

Zeytinin sahiplenilemeyen yavrularıyla beraber 7 can ile beraberim kolluk vs gelirlerse fena sıkıntı çıkartırım. Eylem falan işe yaramadı yasa çıktı . Çip sadece üçüne mi takilmali hukuki olarak. Bu konuda benim gibi uçten fazla arkadaşı olan var mıdır? Ne yapmalı? Umursamiyorum aslında ama ne olur ne olmaz başa gelirse hazırlıklı olmak lazım diye.

2 CEVAP

Renklipati

Benim bildiğim,kedi sayısı evdeki kişi sayısını geçmemeli..yani bir kişiye 3 kedi..diğer bireylere ise 1 er kedi düşüyor..yani evde 2 kişi varsa birine 3 diğeri ne 1..eder 4..

Thekedi

Köpek sayısı 3ü geçmemeli diye biliyorum. Kediler dahil değil.