Kedim Kıyafetleri Kesinlikle Reddediyor

bu yaramaz 3 aylik ve benim evim kuzey cephe ve ankara malum cok soguk usumesini istemiyorum ve ona boyle bir kiyafet aldim ama giydigi zaman donup kaloyo asla hareket etmiyo istemiyo giymek sizin kedilerinizde boyle mi ? kisa kollu ve sapkasiz bir kkyafet alsam ayni tepkileri verir mi?

10 CEVAP

İyi yapıyor. giydirmeyin zaten. Kendini yalamasına engel oluyorsunuz böyle yaparak ve strese giriyor. İnsan değil onlar hele de ev şartlarında kolay kolay üşümezler merak etmeyin.

Ekinay

Bence kedilere bu tarz kıyafetler giydirilmesi yanlış. Kediler kendilerini yalayarak temizliyorlar . ev ortamında zaten üşümezler ona göre kürk yapısı yaz kış değişiyor. sürekli giydirirseniz tüyleri hava almayıp temizlenmediği için sorunlar yaşarsınız. Sevmemesi gayet normal bence boşuna bunlara harcama yapmayın strese sokmayın yavruşu

edadnmzr

Çok tatlı olmuş 😂🥰
Ama katılıyorum kedilerimize kıyafet giydirmek pek işe yaramıyor üstelik stres yapıyorlar bir de sürekli yalandıkları için kıyafet engel olacaktır. Zaten mevsim geçişinde tüy döktüler daha kalın tüyleri çıktı kedilerimizin. Evde olduğundan dolayı üşümez zaten doğalgazı falan açacağız. Uyurken falan üstünü örtebilirsiniz bi battaniyeyle onun dışında pek gerekli değil bence 🐾

duman_cat_world

@Afedersinizamasakinm
Size katılmakla beraber kedileri insanlaştırmanın bir anlamı olmadığını eklemek isterim. En çok zaman geçirdiği köşeye bir battaniye serin gayet de iş görüyor üşümüyorlar.

Bu acidan hic dusunmemistim cok tesekkurler haklisiniz bikac kere hapsurdu gibi ses cikardi o yuzden esimde bende cok korktuk giymek istemeyince hemen cikardim zaten o zaman birdaha denemeyecegim cok tesekkurler

Palyaco

Kediler kıyafet sevmez saten üşümez kediniz tuyleri en sık en pamuklu olan kedilerdir

Palyaco

Bu arada çok şeker olmuş masallah

blue_hpood

kedileri insan gibi zannediyorsunuz herhâlde. giydirmeyin, hayvanı strese sokuyorsunuz. boş yere kürklere sahip değiller.

Lils

Kedilere kıyafet giydirilmez. O üşürse battaniyeye vs. girer zaten. Ortalıkta küçük bir alan hazırlayın onun için o üşüyünce kendine bir yer bulur zaten. Kediler yalanmak ister ve kıyafet ile yalanamazlar

diablerose

sfenksler belki üşür de bu cinslerin kürkü tekirlerinkinden bile gür. üsümez yani