3.Göz Kapağı Ve İshal

mertaaksuu

merhaba ishal ve 3.göz kapağı çıkma sorunum var iki kedimin ikiside ishal oldu bugün 2.kez farklı veterinere muayene olduk.İlk veteriner hekimin yaptıkları sonuç vermedi.Bana yardımcı olur musunuz ?

6 CEVAP

edadnmzr

Enfeksiyon kapmış gibi geldi bana 3.göz kapağının gözükmesi bir de ishal olmuş sebebini bilmiyorum ama önemli bir şey olabilir başka veterinerlere sorun yanıt çıkmadıysa. Bir de soru cevap kısmına 3.göz kapağı yazın bu durumu yaşayan kişilerin soruları var onlara bi bakabilirsiniz

edadnmzr

Bir de bulaşan bir şey galiba iki kedinizde de aynı sorun varsa birbirlerine bulaştırmışlardır

mertaaksuu

Teşekkür ederim.İlk veteriner antibiyotik tedavisine başladı üç gün subkutan enjeksiyon olarak uyguladım lakin gözle görülür bir düzelme yok.Bugün yaşadığım şehirde bulunan başka bir veteriner hekime götürdüm.Probiyotik tedavisine başladık.Gözü için de damla verdi.Bu durum beni biraz endişelendirdiği için benzer sorunu yaşayanların da yardımcı olabileceğini düşündüğüm için buraya yazmak istedim.Öngörünüz ve yardımınız için tekrar teşekkür ederim.

edadnmzr

Rica ederim umarım bir an önce iyileşirler çok geçmiş olsun

Lluvia

Antibiyotik kullanması başlı başına bağırsakta ki yararlı bakterileri yok ediyor zaten, bu yüzden ishal olması çok normal. İshal kolay geçen bir şey değil. 3 haftadır uğraşıyorum bende. hipoalerjenik-gastro mamasından tutun probiyotiklere kadar ve kan testi mutlaka yapılmalı. Biz geçmesini bekliyoruz sadece katkısız kefir veriyorum, severek tüketiyor

Simgeyldrm

Iyilestim sokaktan kedi sahiplendim 3.göz kapagi cikmis ve ishal gözunu cayla siliyorum isal icinde ic parazit hapi verildi bide probiyotik ama hala gecmedi