Kedimin Kumunu Kapalı Bir Alana Koydum.

AYSEGOKLU

Kedimin kumunu jakujinin içine koydum. Etrafa çok kum saciliyordu ve jakuzi biraz yüksek, çevresi kapalı olunca bu sıkıntıdan kurtulurum diye düşündüm. Acaba kedim kumuna biraz zıplayarak ulaşabilir mi? Şimdilik ben götürüyorum. Bir kez orada çişini yaptı. Ama ben kumuna bıraktım diye mi yaptı yoksa kumuna ulaşabilir mi, bilmiyorum.

8 CEVAP

edadnmzr

Kediniz küçük değilse ulaşır

Palyaco

5 aylıktan büyükse yetişir kediniz

Merve7

Ulaşır ama göstermeniz gerekiyor

diablerose

kac yasinda

Lils

3-4 aylık değilse rahatlıkla ulaşır merak etmeyin

duman_cat_world

5 aydan büyükse rahatça ulaşabilir.

Bi gözlemleyin eğer ulaşamazsanız kum için paspaslar var ben onu kullanmaya başlayınca daha az kum olmaya başladı etraf

https://ty.gl/wvra2bo4se ben bunu kullanıyorum ama inceleyebilirsiniz başkasını