Kedi Aldım Ama

EmreCanay07

Kedi sahiplendim içeri almak istiyorum ama babaannem izin vermiyor lütfen nasıl kandırabilirim

7 CEVAP

senakose

Allah hayvanları koruyanları sevenlere iyii davranmalarını sever HZ.Muhammed bir köpek ve yavruları için tüm orduyu onun etrafından dolanarak gitmelerini istemiştir fln

Sirinkedisever

Kopek degil o kediydi.

Senaaaaaaaa

İstemirsa zorlama onu aşı yaptırmadan yıkmadan eve alamazsın mama su eşyaları, Almak istiyorum demekle olmuyor :) Hepsini hazır mı ? zorluk çıkarmasın

Alfam

Sahiplenmedem önce keşke babaannenize danişsaydiniz ya almazsa o kediyi napacaksiniz ?

Ezgimbakr

Benim de annem istememişti suan birlikte mışıl mışıl uyuyorlar

Almaz olsaydın

Askusum

İzin vermesiyle neden aldın sonuçta ailenin büyük üyesi