Kedinin Arada Öksürmesi Normal Midir

edadnmzr

Kedim arada öksürüyor ben çok endişeliyim her hareketine takılıyorum o yüzden sormak istedim size. 3 4 günde bir falan bir defa öksürüyor. Normal midir?

17 CEVAP

edadnmzr

Palyacovets plus malt ve multivitamin mi kullanıyorsunuz iki ayrı tüp

edadnmzr

elifgiresun
Teşekkür ederim yorumunuz için. Kedim tırmalama tahtasını kullanıyor ama hiç o zaman öksürmedi. Son zamanlarda öksürüyor aslında 3 4 gün aralıkla, çok zaman olmadı ama endişelendim. Kumu da küçüklüğünden beri kullandığım aynı marka proline. Siz hangi marka kum kullanıyorsunuz