Kedinin Arada Öksürmesi Normal Midir

edadnmzr

Kedim arada öksürüyor ben çok endişeliyim her hareketine takılıyorum o yüzden sormak istedim size. 3 4 günde bir falan bir defa öksürüyor. Normal midir?

17 CEVAP

diablerose

bagisikligi biraz dusmus olabilir. ben vitamin olayina nerdeyse karsi bi insandim. ama artik haftada bir sefer vitamin veriorum walla. her gun verilmesine hala karsiyim. her gun kuru mama. her pazarsa ödül+malt+vitamin kombosu.

Palyaco

Vest plus vitamin tavsiye ederim d vitamini iyi ben hergun veriyorum 9 aydır zinba gibi bizim waffl

Tüy yumağı çıkarmaya çalışırken de öksürüyolar öyle bir şey mi bilmiyorum ama bir video vardı o şekilde

edadnmzr

palyaco
vets plus multivitamin mi üstünde anti hairball da yazıyor? ondan aldım geçen ay kullanmaya başladık kan değerleri falan güzel çıktı testte

edadnmzr

ebrugurkaracayir
bilmiyorum ki tüy yumağı çıkartmıyor ama sadece öksürüyor gibi başta höh höh böyle nefes gibi öksürüyor sonra en son bir tane normal öksürük sesi çıkıyor

Palyaco

Ben hem hairbal hemde turin multivitamini kullanıyorum çok memnunum tüm tesleri cok iyi çıkıyor saten içinde d vitamini cok iyi

edadnmzr

youtube da öksüren kedi videoları gibi değil bu arada onlar çok hasta gibi öksürüyorlar

Lils

Normal değil ama ne olduğu ile ilgili başka bir fikrim yok benim de. Tüy yumağı sorunu olabilir ama yazılmış zaten.

Suzide görmüştüm galiba birinin kedisi öksürüyomuş başı önde aralıklarla. Bir sürü veteriner gezmişler en sonunda tüyden olduğunu öğrenmişler. Kıh kıh başını öne doğru tutuyordu. Belki başka bir sorundur bilemiyorum ama

Palyaco

Kil yumağı çıkaracak kediler tam öksürük gibi değilde yarım öksürük gibi gimcat malt kullanırken başıma gelmisti ve kil yumağı çıkarmıştı sonra vest plus geçtim ve diskisinda kil gördüm gimcat kullanırken görmüyorum bunu herkes diskisina bakarak kullandığı maltin ise yaşayıp yaramadığını görür

edadnmzr

Palyaco gimcat malt kullanıyorduk bitti hiç kıl yumağı kusmadı ama dışkısında da çok görmüyorum çok az yani belki içinde vardır bakmadım ama. İnşallah öyle bir şeydir maltla falan halledilir ciğerinde falan sıkıntı olmasın da. Ama dediğim gibi öyle sürekli değil 4 gün önce falan bi öksürür gibi oldu bir de az önce oldu yazdım. Aralıklar var yani hep

Palyaco

Ben o yüzden vest plus geçtim vest plus biofeline aynı firmada üretiliyor apex

edadnmzr

diablerose
Bağışıklığı yüksek kan testi vermiştik. Vetomune kullanıyoruz zaten bağışıklığı düşmemesi için

edadnmzr

ebrugurkaracayir
o videoyu bulabilirseniz bi linkini atar mısınız

elifgiresun

Acaba kedinizin tırmalama tahtası iplerine alerjisi olabilirmi benim kızım o iple yapılmış oyuncakla oynarken öksürürdü hatta bunu keşfedene kadar iğne bile yaptı veterinerimiz . Birde tozutan yada silika kumlar öksürük nedeni