Nutri Feline Ördekli Tahılsız Kedi Ödül Maması

teddybal

Selam arkadaşlar, bu ödüldeki taneler stick tarzı mı (sanki fotoğrafta uzun çubuklar gibi görünüyor da), yoksa ödül bisküvisi tarzı küçük taneli mi? Şey için soruyorum, 4 kedim var malum stickler 3'lü satılıyor bi kere de 2 paket açıyorum böyle de çok bereketsiz oluyor hemen tükeniyor elimdeki paketler:) Acaba kısmen daha kısa, çoklu stick gibi bir ürün mü bu diye sormak istedim, daha önce kullanan oldu mu, yoksa da anlatmak istediğim tarzda bir ürün önerebilecek var mı? Tabi anlatabildiysem😅

nutri-feline-ordekli-tahilsiz-kedi-odul-mamasi

13 CEVAP

Poncimin

Ben baya önceden almıştım bir kez. Taneleri çubuk şeklinde değil dilimlenmiş et şekilde. Resimindeki gibi kalın kesilmiş de değildi, düzensiz kesilmiş şekildeydi. Bazıları küçük kesilmişti hatta. Yumuşak, sert değil. Kedim maalesef sevmedi, mamasının arasına karıştırarak verdim o zaman yedi. Nutri'nin kuru mamaları Almanya'da üretiliyor, yaş mamaları ispanya'da üretiliyordu diye hatırlıyorum. Bu ödül maması da bir değişiklik olmadıysa ben aldığımda Çin'de üretilmiştir yazıyordu. Bilginiz olsun diye dedim.

teddybal

@Ponçimin hiç aradığım gibi bir şey değilmiş o zaman almayayım çok sağ olun.

duman_cat_world

Kullaniyorum. Böyle pastırma gibi bir ödül stick gibi denilebilir. Ancak stickten daha yumuşak.

Lils

Reflex'in kutuda minik boy stick ödülü var

Gimlihanim

Vitacraft yums ödüllerine bakmanızı öneririm. Sticklerden biraz daha yumuşak ve dikdörtgen küçük parçalar var. Daha uzun gider size.

Lils

@teddybal https://www.kolay
mama.com/reflex-mini-stick-karisik-kedi-mini-odul-cubuklari-2-grx20-adet bu şekilde şu an stok kalmamış burada ana reflex mini stick treats olarak geçiyor başka sitelerde stok vardır belki.

BusraLuti

Bende kullanmıştım. Stick ödül mamalarına çok benzemiyor. İnce kesilmiş olanlar sert, kalın kesilmiş olanlar yumuşaktı benim aldığım pakette. Benim kedilerim sevmeyince kardeşime verdim onun kedilerde sevmedi.

Lils

Bu arada reflex köpek ödül çubukları 11×3 gram 12 liraya bulunabiliyor. İçinde kediler için zararlı bir madde yok ve kediler için olan paketle hayvansal ürün yüzdesi bile aynı (%90) bir çubuğu 3 e bölüp şekilde kedilerinize verirseniz çok uygun oluyor. Benim link olarak attığım ürün fazla pahalı geldi bana 40 gram için.

teddybal

@Lils baktım da reflex mini stickse hiçbir sitede stokta kalmamış artık üretilmiyor sanırım💔 diğerine de bakacağım teşekkürler:)

Lokumcukk

Uzun süre giden bir ürün Benim kedim ördeklisine bayılıyor

teddybal

Linki atamamişim
https://www.p e t z z s h o p.com/nutri-feline-ordekli-tahilsiz-kedi-odul-mamasi-50-gr

teddybal

@Lils varmış demek çok sevindim duyduğuma teşekkür ederim, ama bulamadım ürünü baktım da şimdi, link istesem?

teddybal

@lils dediğinizi buldum sanırım teşekkürler tam aradığım şey :)
https://www.reflexmama.com/reflex-mini-sticks-kedi-mamasi

@gimlihanim vitacrafta da bakayım teşekkür ediyorum