Kedide Agiz Enfeksiyonu?

melikealgin

Arkadaşlar kapımın önünde yavru kedi buldum.Ağzı çok kötü durumda çok kötü kokuyor.Veterinere görürdük antibiyotik igne yaptı.Ağız enfeksiyonu var dedi.Şu an evime aldım.Ama kulakları ayakları buz gibi.Daha önce bunu yaşayan arkadaşlar bilgilendirin beni.Ölecek diye korkuyorum

3 CEVAP

Renklipati

Ağız enfeksiyonu öyle bir iğneyle geçecek bir şey değilki,en az 1 hafta antibiyotik şurup ağız spreyide gerekli diş etleri kızarmış sa da iyi geliyor antibiyotik şurup.enfeksiyon dan dolayı da üşüyor olabilir ateşi varmı bakın bazan içte ateşi oluyor.. ateşi yoksa bir peluş battaniye örtün

Azemm

Bu durumu yaşamadım. Umarım kimse de yaşamaz. Yorumunuza yanıt gelmemiş. Yorumunuzun üstte kalması adına bu yorumu atıyorum. Umarım hemen iyileşir..

melikealgin

Bugün götürdük dişleri çürümüş ve dişleri cekildi malesef