Hills Mama Ve Acana Mama Karıştırılıp Beslemek Doğru Olurmu ?

elifgiresun

Merhabalar pati sever dostlar 2 aylık tekir bir minnoş ile yaşamaya başladık ben daha öncesinde araştırmalarım sonunda hills kitten tavuklu mama almıştım şimdi aslında çok zengin bir içeriği olmadığını öğrendim acana ve orjin daha zengin içerikli gibi görünüyor. Ben öncesinde büyük boy hills mama almıştım. Bunu öğrenince deneme boyu acana first feat aldım kedim sevdi acaba acana ile karıştırıp yedirsem ve böyle devam etsem zararı olur mu. Şimdiden teşekkürler herkese

4 CEVAP

Palyaco

Hills vitamin değerleri daha iyi acana et içeriği iyi bir mamadir ikisinide karistirabilirsiniz

Lavinia17

sabah hills akşam acana verebilirsiniz.

duman_cat_world

Karıştırarak verebilirsiniz memnun kalırsanız hill’s bitince tamamiyle acana’ya geçersiniz😊

Gimlihanim

Karıştırarak verebilirsiniz bence de. Biz de proplan ve acana karıştırıyoruz.