10 Gündür Saklama Poşeti İçinde Saklanan Salam Köpeğe Verilir Mi

senabayazt

paketi bir kez açılmış 10 gündür buzdolabında duran salam sokak köpeklerine verilir mi? salamları vermeyi yoğunluktan unutmuşum tamamen :( midelerini bozar mı kötü gelir mi diye önceden emin olmak istedim

4 CEVAP

diablerose

azcik tadina bakin. tuhaf diilse bozuk da diildir ama salam sucuk parazit yapar diye biliorum

theyusra

salam ve türevleri hiçbir şekilde verilmez, vermeyin yani

Miscatt

Bence vermeyin hem parazit yapar hem ishal olurlar. Birde ne kadar poşette saklanırsa saklansın açılan salam her gün bakteri üretir 10 günde çok uzun bir süre bence.

Zeytinbey

Salam taze olsa bile hayvanlara verilmemeli parazit yapar ishal yapar onlar için uygun değil. Tavuk ciğeri alıp haşlayıp yedirebilirsiniz daha sağlıklı olur