Kedimin Kulağında Ki Kızarıklık

Slkalar

Kedimin kulak içinde kızarıklık var nedir bu kızarıklık bilen var mı

3 CEVAP

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Mantar ya da alerji olabilir veterinere götürün tedaviye başlansın geç kalınmadan bence

edadnmzr

Mantar gibi sanki ama henüz çok değil. Yine de bir veteriner görsün ne kadar erken tedavi olursa o kadar yayılması engellenir mantarsa. Geçmiş olsun

Slkalar

Herhangi tüy dökülmesi yok bugün fark ettim sanki çizilmiş gibi emin olamadım ben de