Kddi Kokusu

Seymamila

Merhaba kedim 6 aylık kısırlaştırılmamış bu aralar sürekli koku oluyor gaz mı çıkarıyor yoksa koku mu bırakıyor ama kaka gibi kokuyor bilen aydınlatabilir mi

5 CEVAP

Azemm

Dışkı gibi bir koku ise gazdır. Ama günde b ir iki kez olur genelde ve 10 dakikaya koku kalmaz. Maması falan mı değişti. Bazen mama değişiminde böyle sorunlar olabiliyor. Ya da ishal mi oldu. Onu da yazarsanız daha rahat yardımcı olabilirim

Gimlihanim

Çok çeşitli beslendiklerinde de gaz çıkarınca koku oluyor. Benim kızım bir dönem yaş mama ile beslendi. Değişik değişik alıp yediriyorduk. O zamanlar kokuyordu.

Seymamila

Daha önce kullandığım mama yaş mama vermiyorum kedime sadece geçen gün verdim o günden bir böyle bazen ishal oluyor ama

Seymamila

Dışkı gibi kokuyor 10dk fallan sürüyor poposunu şaplaklamamı seviyor öyle yapınca çok koku salıyor

sametozger

Gazdır