American Pittbull Terrier Nerden Bulabilirim?

GoldenOdin

American PittBull Terrier bakmak istiyorum fakat bu köpekleri nerelerde bulabilirim? (Sahiplendirme olarak)

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

Barınaklarda uyutulmak için alınan yakalayabilirsiniz belki

kedi_55

NEDEN CINS? sokaktaki canlarada bakabilirsiniz cins köpekleri herkez sahiplenir sorunuza gelirsek barınak ve buradaki ilanlara bakabilirsin ben geçende barınağa gittim ve orada bir tane yavru gördüm.

GoldenOdin

Çünkü barınaktan alınan bazı köpeklerde davranış bozuklukları oluyor o yüzden pek bakmak istemiyorum

KedimVar

Sahiplendirme ilanlarına baktınız mı?

KedimVar

Bunlar İstanbul da bir de bir üye buldum. Sayfasında sahiplendirmek istediği yavru pitbull var koyuyorum linki https://sosyal.petlebi.com/u/Ahmethan/14580

Sirinkedisever

Cok tatlıymış kaçırmayın derim :3