Kedim Beni Hep Yalıyor

Burhan06

Bu kedinin Piskolojisi Falanmı bozuk arkadaşlar ne zaman gelse yanıma koşa koşa elimi yalıyor direk nasıl vazgeçirelim

14 CEVAP

Lokumcukk

Sevinmeniz gerekiyor sizi sevdiği için yapıyor bundan rahatsız olup kedi beslemenizde bi ilginç

Miscatt

Ne güzel işte🥳
Psikolojisi bozuk değil.Seni seviyorum demenin bir başka şekli.Kediniz size sevgisini gösteriyor ve sizinle bağ kuruyor.
Vazgeçirmeye çalışmayın o bağ bence bozulmamalı🐱

Anonymus297519

Benimkide yanaklarımı minik minik ısırıyor bunlar hep cilve ☺️🐾

Renklipati

Benim yüzümün heryerinini elimi yalıyor arada minik ısırık atıyor yüzüme acımadan onların öpücüğü bu sevgilerini böyle gösteriyor ne güzel işe sizi çok seviyor bu durumda böyle belli ediyor

Bu sizi sevdiğinin bir göstergesi benim kedim onuda yapamıyor ama tek gğvendiğide biziz 😊😂

Merve7

Sevinmeniz gereken bir şey ama..

Warriorsans

Benim kedim de bu şekilde yalamayı çok seviyor psikolojik bir durum değil hatta güzel bişey

Bsrvrlacr

Keşke benimki de aynı olsa dedim bi an ☺️ sevgisini gösteriyor size ne kadar güzel 🐾
Benim ufaklık yalamak yerine minik ısırıkları tercih ediyor burnumu ısırmışlığı var 😂

Zeytinbey

Sizi seviyor

Dkd

Bundan neden rahatsız oldunuz anlayamadım. Bu onun sizi kabullendiğinin ve sevgisinin göstergesidir. Vazgeçirmeye çalışırsanız sizden uzaklaşabilir ve yanınızda mutsuz güvensiz hissedebilir.

Mehmetneroo

Bu çok güzel birşey kedinin yalamasi sizi sevdiği anlamına geliyor bence sevinmelisiniz

AhsenAise

Kendini paşa gönlü isterse bin yılda bir sevdiren badem hanımda akşam kolumu emerek uyuyor,bu onların bizleri sevdiğinin bizlere güvendiklerinin göstergesi

sametozger

Zarar gelmez

dilaraulcy

Bence bu güzel bişey. Sizi sevdiğinden dolayı yapıyordur. Bunu vezgeçirmeye çalışmanız çok garip