Kedi Ve Mezarlık

BayTarcin

Mezarlığa gidip oradan veterinere geçsem sorun olur mu kediler her şeyi görüyor ya ölüleri görürdse sorun olur mu bilgisi olan yazabilir mi?

11 CEVAP

diablerose

yok. ölüden diil diriden korkar onlar

Muezzabalim

SubhanAllah. Evet kedilerin göz ve kulaklarında bizim gibi manevi perde yoktur lakin zahiren görmezler fakat azap çeken bir ölünün seslerini duyarlar o sebebtendir ki gece mezarlıkta ne kedi olur ne de köpek gündüz de çok nadirdir. Vel hasıl geçmeniz kedide hiçbir sıkıntı çıkarmaz.Mezarlıklar biz insanoğlu için ibrettir. Zira Yaratılan her canlı Rabbini ve hükmünü bilir ama insanoğlu ölmeyecek gibi yaşar maalesef ✋🏻

simbakedi

yok ne olacak ya mezarlık etrafında kediler dolanıyor hep bir şey olsa onlara olurdu asjkdhaskjda inanmıyorum bunlara ben asla

duman_cat_world

ölüleri nasıl görecekler onu anlayamadim.

blue_hpood

ölüleri mi görüyorlar sjsjs

Renklipati

İlkkez duyuyorum böyle birşeyi bende sık sık giderim mezarlığa orda bir sürü kedi görürüm,sorun olsa onlar orda olmazdı diye düşünüyorum

Azemm

Diyelim ki göz perdeleri yok ve bir şeyler görüyorlar. Normal gündelik hayatta sorun yaşamadığınız gibi orada da sorun yaşamazsınız..

AhsenAise

Evet görüyorlar ,ama evimizdekilerden farklı birşey yok ki mezarlıkta,yani ruhlar gezintiye çıkmıyor sonuçta ,yine üç harflileri görürler o da ortamda o an varlarsa ,kardeşim mezarlıktan kedi sahiplendi ,babama her gittiğimizde yanımıza gelen aşırı tatlı dişi bir tekir iki yıldır kardeşimde ve sorun yok ,gidebilirsiniz ,yeterki box a yabancı kedi köpek yaklasmasin

BayTarcin

Gözlerinde perde olmadığı söyleniyor ya o açıdan görebilir diye düşündüm @duman_cat_world

Ölüler mezarlıkta mı dolaşıyo?

sametozger

Bişey olmaz