Kedim İnşaat İşçileri Gibi Uyuyor

Mehmetneroo

Son zamanlarda havalardan mıdır yoksa kızgınlık döneminde olduğu için hareketli olmasından mıdır nedir bilmiyorum. Böyle sanki insaatta taş taşıyıp yorulup eve gelen inşaat işçileri gibi uyuyor normal mi bu sizce

8 CEVAP

diablerose

adamin uykusunu getirir bu resimler :))

Normal mevsimseldir, yemede içmede sıkıntısı yoksa tuvaleti yapabiliyorsa problem yok

Mehmetneroo

Herşey gayet iyi hatta dün çok sesli gaz bıraktı kaka yaparken uykumdan uyandım sesine 😂

Mehmetneroo

Aklıma şey takıldı çünkü normal kedilerin aksine daha az uyuyor son zamanlarda uyuyunca da böyle işte

Gayet sağlıklı o halde :)

O her kedinin karakteriyle alakalı her kedide alışkanlık farklı olabilir

Mehmetneroo

Son zamanlarda değişti bu huyu yaklaşık 1.5 aydır böyle

Mevsim geçişlerinden kaynaklıdır az uyuması fazla uyuması çok problem olmaz belki de siz uyurken uyumuyordur etrafta enerjisini atıyordur