Acil Bakar Mısınız

Azemm

Arkadaşlar öncelikle merhaba ve patili çocuklarınıza sevgiler...
Kedimin sol kulağında tüy eksilmesi var. Kaç yıldır kedi bakarım böyle bir şey görmedim. Kulağı et olmuş. Bu nedir sizce? Daha önce başına gelen var mı?

5 CEVAP

simbakedi

sanki kasiyip dokmus gibi kizarik oralar. mantar, egzama, alerji vs olabilir cok ilerlemeden veterinere giderseniz hem maddi hem manevi daha hafif atlatilir

Suveyder

Öncelikle geçmiş olsun bir veteriner görmesi lazım minnoşu❤🐈

edadnmzr

Bence de. Tüy dökülmesi kaşımaktan olmuş olabilir, biraz kızarık da sanki egzama olabilir geçmiş olsun veterinere gidin bence

Mantar olabilir

Azemm

Fotoğrafta bayağı az görünüyor da öyle değil. Amcamın hayvan hastanesi var. Ona ulaşamayınca size yazmıştım. Evimize hekimlerden biri geldi. Fazla kaşımış dedi. Birazdan tüy sağlığı için bir iki takviye getirecek. İlginiz için teşekkür ederim. İyi akşamlar arkadaşlar