Sokal Kedim Gümüş İçin...

Sirinkedisever

Sokakta buldugum sanırım annesi olmayan 4 aylık yavru kedim Gümüşe hem bana hemde eve daha rahat alışmasını istiyorum. (Annem henüz evet demedi ama o da bu şirinliğe dayanamaz :D) Evet, daha iki kere mama vermeme rağmen bana çok bağlandı, beni gördüğünde bana miyavlıyo ve hic tısladığını ve saldırmak istediğini görmedim. Onun bana güvenmesi ve annem izin verince de eve daha rahat (gümüşün de isteğiyle) götürmek istiyorum ve bu kesinlikle bir anlık heves degil doğduğumdan beri olan bir tutkudur.. :D Fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim. Bol Patili Günler :))

10 CEVAP

Yampirik

soru ney ?

Sirinkedisever

Nasıl bana ve annem izin verince de eve daha çabuk alıştırırım?

SelinTuksal

yavru zaten, kolay alışır

Sirinkedisever

Saldırma ihtimali var mı?

Cotontzu_Siri

Sanmıyorum

Sirinkedisever

Peki annem alışınca nasıl eve götürebilirim istemezse???

KedimVar

Saldırmaz. Siz ona yemek veriyorsunuz, seviyorsunuz neden saldırsın ki?

Sirinkedisever

Ondan şüphem yok da benle birlikte eve gelmek istemezse?...

KedimVar

Alışır eve. Sıcak yer, mama, su, sevgi...

Sirinkedisever

Alışır alışmasına ama eve getirirken biraz sıkıntı olur diye korkuyorum :d